Finn din mekler

Nedenfor finner du sertifiserte meklere fordelt på fagområde, arbeidssted og kontaktinformasjon. For å forenkle oversikten er følgende områder samlet under én felles betegnelse, Private tvister. Dette omfatter fagområdene: Arv/Bolig og hytte/Familie og barn/Kontraktsrett/Nabotvister/Kjøp, salg, leie.

NavnTelefonE-postFagområde
Alf Johan Knag, Bergen41916709ajk@sands.no Entreprise/Fast eiendom/Private tvister
Arild Jebsens, Oslo410 38 150 aj@jus.noArbeidsrett
 Bernt Hodne, Bergen930 53 443 bernt@advokathodne.noArbeidsrett /  Entreprise / Private tvister
 Geir Frøholm, Oslo90724655Geir.Froholm@sands. Entreprise / Kontraktsrett
 Herman Bruserud, Oslo932 47 458 herman.bruserud@jus.uio.noEntreprise/Fast eiendom/Private tvister
 Jan -Arne Isaksen, Oslo23308824adv.isaksen@aiv.noArbeidsrett / Private tvister
 Julie Tveraabak, Oslo940 28 460  jst@fbadvokat.noArbeidsrett / Private tvister
 Ketil R. Sveen, Gjøvik99581200ketil@advokatsveen.noArbeidsrett /  / Entreprise / Fast eiendom /Private tvister
 Line Aspøy Berge, Stavanger918 17 663 line.berge@advest.noArbeidsrett /Fast eiendom/private tvister
 Svein Andersen64 00 39 00 svein.andersen@advokat-wessel.noArbeidsrett/Arv/Entreprise/Fast eiendom/Private tvister
Adriana Aliti, Oslo484 47 028 Adriana@advokat-rogstad.noArbeidsrett/Familie og barn
Ane Sofie Tømmerås, Sarpsborg479 79 385ast@frujustisia.noArbeidsrett/Private tvister
Anders Westeng, Oslo95962974aw@afd.noArbeidsrett / Privatre tvister
Anett Aarrestad Ravndal, Stavanger95156107anettravndal@gmail.comArbeidsrett / Entreprise / Fast eiendom / Kontraktsrett
Angela Askjer, Oslo47266767angelaaskjer@gmail.comPrivate tvister/arbeidsrett/
Anne Cathrine Røed, Oslo41470168anro@lagata.noEntreprise / Kontraktsrett
Anne Katrine Holst, Osloah@advokatforeningen.noPrivate tvister/Arbeidsrett
Anne-Gry Rønning-Aaby, Oslo97584996raaby@fagforbundet.noArbeidsrett / Kontraktsrett
Anniken Qvale, Oslo93 08 60 84 anniken@advokat-qvale.noPrivate tvister
Arild Skage, Oslo97192047arild.skage@kluge.noEntreprise / Kontraktsrett
Arne Engesæth, Oslo977 52 870 arne.engesaeth@dlapiper.comEntreprise / Fast eiendom /Private tvister
Beate Vesterås, Oslo95057285beate.vesteras@dlapiper.comEntreprise / Fast eiendom / Kontraktsrett
Camilla Bull, Oslo90 54 10 58 camilla.bull@mekle.noArv / Familie og barn
Carl Roberts, Oslo 93038091c.roberts@selmer.noEntreprise / Fast eiendom / Private tvister
Cathrin Sæter, Stavanger51939966saeter@stavangeradvokatene.noArbeidsrett/Private tvister / Entreprise / Fast eiendom 
Cathrine Murstad, Kristiansand41411120cathrine.murstad@advokatforeningennyeveier.noEntreprise / Kontraktsrett
Cecilie Engebretsen, Sandnes932 93 429 engebretsen@sekse.noArbeidsrett/Private tvister/Fast eiendom
Dag Robertsen, Moss69 20 26 21 dag@lunderobertsen.noArbeidsrettEntreprise/Fast eiendom/Private tvister
Dag Røed, Horten906 10 942 dag.roed@advhb.noArbeidsrett /Entreprise / Private tvister/ Fast eiendom / 
Elisabeth Heien, Oslo907 88 888 elisabeth.heien@telenor.comFast eiendom/Kjøp, salg og leie/Kontraktsrett
Elisabeth Kokkin Koppe, Våler482 16  722  ekk@inter-alia.noArbeidsrett / Familie og barn / Fast eiendom
Ellen Ulriksen, Trondheim73 89 00 60ulriksen.straum@advokatnett.noFamilie og barn/Arv
Frank Johansen, Farsundfrank@farsundadvokatene.noArbeidsrett / Private tvister/ Fast eiendom / 
Gøsta Thommessen, Oslogt@meglingssenteret.noFamilie og barn/Fast eiendom/It/Nabotvister
Hanne Lepsøe, Oslo41634373lepsoe@ladv.noArbeidsrett / Private tvister
Hanne Plathe Maartmann, Oslo22346100hpm@kindemco.noArbeidsrett  / Fast eiendom/Private tvister
Harald Fosse, Oslo95167085hafos@hjort.noEntreprise/Fast eiendom/Kjøp, salg og leie/Kontraktsrett
Harald Holm Glad, Oslo91 56 08 45holm.glad@henriksenco.noFast eiendom/Kontraktsrett/kjøp, salg og leie
Harald Kobbe, Bergenharald@kobbe.asEntreprise/Kontraktsrett
Harald Lone, Oslo479 94 709 haraldlone@gmail.comArbeidsrett / Entreprise / Fast eiendom / Private tvister
Hege Sveen, Oslo911 70 250 hege.stensland.sveen@virke.noKjøp, salg og leie / Kontraktsrett
Helge Morten Svarva, Oslo90079735 hms@wiersholm.noEntreprise / Fast eiendom / Kontraktsrett
Holm Grimsrud, Oslo92805128holm.grimsrud@wla.noEntreprise / Kontraktsrett
Juliana Pedersen, Oslo98474690ip@naturviterne.noArbeidsrett
Karoline Wergeland, Oslo417 48 255 karolinewegeland@hotmail.comPrivate tvister / Fast eiendom /
Kjell Erik Grøsfjeld, Stavanger46430234advokat@grosfjeld.comArbeidsrett / Private tvister / Entreprise / Fast eiendom 
Kjell-Andre Honerud, Oslo93058480kjell-andre.honerud@dlapiper.comEntreprise / Fast eiendom / Kontraktsrett
Kjersti Patricia Amundsen918 01 333kjersti@advokatamundsen.no
Knut Kaasen, Oslo416 88 651 knut.kaasen@jus.uio.noEntreprise / Kontraktsrett
Kristoffer Colban Eriksen, Oslo905 90 505 kribent@hotmail.comArbeidsrett / Fast eiendom /Private tvister
Lars Engebretsen, Oslo93248990Lars.Engebretsen1@gmail.comArbeidsrett
Lars Holo, Oslo98 29 45 71  larsivarholo@gmail.comArbeidsrett / Private tvister
Leif Tomas Vik, Oslo917 500 33 vik@obos.noArbeidsrett  / Entreprise / Fast eiendom /
Line Grønland, Oslo62 51 18 00 line.gronland@advokatene-volund.no Arbeidsrett/Private tvister/Fast eiendom
Lisbeth Vestly Maier, Stavanger40211924lvm@tvistemekling.noArbeidsrett/Private tvister
Lise Molund, Oslo926 67 546  LMolund@ecit.comArbeidsrett/Private tvister
Magne Ørstavik, Gjøvikmagne.orstavik@outlook.comArbeidsrett/Private tvister
Merete Akerø, Stavanger41384480fruakero@gmail.comArbeidsrett/Familie og barn
MortenTveten, Oslo906 07 153morten.tveten@mekling.noEntreprise/Kontraktsrett
Ove Berg, Oslo41470269ove.berg@banenor.noEntreprise/ kontraktsrett
Randi Birgitte Bull, Oslo97170905rbb@bull.noArbeidsrett /Fast eiendom/private tvister
Renathe Danielsen, Larvik41376030renathe@advokatdanielsen.noPrivate tvister
Roar Thun Wægger, Oslo48 15 80 35 roar@wni.asArbeidsrett / Private tvister
Ronny Lund, Oslo22 61 83 64 ronny.lund@wiersholm.noEntreprise/Kontraktsrett
Roy Gunnar Johansen, Trondheim900 39 880 rgj@bjerkan-stav.noPrivate tvister/Fast eiendom
Rune Nesseth, Asker91 72 64 68 rune@nesseth.noArbeidsrett/ Entreprise / Private tvister/ Fast eiendom / 
Rune Aasgaard932 66 071rune@inovo.noEntreprise/IKT
Rønnaug Ringstad, Oslo48 04 86 55ringstad@advokatringstad.noFast eiendom/Private tvister
Sara Gillingham Aukner, Oslo916 59 667 sara@gillingham-aukner.comInternasjonl rett/Arbeidsrett / Entreprise / Private tvister
Siri Horn, Oslo93 63 71 41 siri@themisadvokat.noPrivate tvister / Fast eiendom  
Siv Elisabeth Hveberg, Hamar907 70 390 seh@hveberg.noArbeidsrett/Entreprise/Fast eiendom/Private tvister
Stig Ketil Lunde, Moss69 20 26 21 sl@lunderobertsen.noArbeidsrett/Private tvister/Entreprise/
Svein Kristian Arntzen, Tromsø971 88 180 svein.arntzen@uit.noArbeidsrett/Entreprise/Private tvister
Sverre Blandhol Oslo900 37 326 sverre.blandhol@jus.uio.noEntreprise / Familie og barn / Kontraktsrett
Thorbjørn Buer, Oslo934 44 348 tb@jus.noArbeidsrett/Familie og barn
Tore Lerheim, Oslo93 25 95 52 lerheim@homble-olsby.noArbeidsrett / Kontraktsrett
Trond Svinø, Ålesund70304400trond@judicia.noArbeidsrett / Private tvister

%d bloggers like this: